Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Artykuły dla dziecka

Korepetycje z matematyki do matury

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne korepetycje. Matematyka stanowi przedmiot, w ramach którego się specjalizujemy. Przygotowane przez nas ciekawe formy zajęciowe pozwalają na zapewnienie Wam łatwiejszego oraz bardziej efektywnego przyswajania wiedzy. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu Was do różnego typu egzaminów, w tym testów maturalnych czy na studia. Gwarantujemy Wam lekcje od doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów oraz najniższe ceny.

Matematyka Indywidualnie
Siedziba:
Motorowa 2,
04-035 Warszawa, mazowieckie
+48 88 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
Pojazdy dla dzieci na akumulator

Chcesz zapewnić swojemu maluchowi (a także sobie) niepowtarzalną rozrywkę? Zdecyduj się na pojazdy dla dzieci na akumulator dostępne w naszym sklepie internetowym. Dostępne mamy oryginalne samochody elektryczne najbardziej znanych na świecie marek, których ruch kontrolowany jest za pomocą pilota przez rodzica.

Auto Kids
Siedziba:
Ogórkowa 78,
04-998 Warszawa, mazowieckie
+48 51 229-50-56
http://auto-kids.pl
Sklep z artykułami dla dzieci

Każdy rodzic stara się zapewnić swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Dotyczy to zarówno zabawek, jak i przyborów szkolnych, ubrań czy gier planszowych. Wsłuchując się w Państwa potrzeby, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce - sklep z artykułami dla dzieci ma wszystko, co niezbędne dla Państwa pociech.

Dzieciaczkowo.pl
Siedziba:
Szeligowska 53/104,
01-320 Warszawa, mazowieckie
+48 51 211-45-31
http://dzieciaczkowo.pl
Nauka angielskiego Szczecin

Szkoła języków obcych oferuje zajęcia prowadzone stacjonarne oraz online. Nauka angielskiego odbywa się w małych, kilkuosobowych grupach, pod okiem doświadczonego lektora. Lekcje prowadzone są w oparciu o metodę komunikacyjną, z naciskiem na poprawne mówienie. Siedziba firmy znajduje się w centrum Szczecina.

Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
Siedziba:
Al. Wojska Polskiego 76,
70-481 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 60 145-14-05
http://szkolafokus.pl
maskotka owieczka

Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty naszych pluszaków, które staną się nieodłączonymi towarzyszami Twojego dziecka. W ofercie proponujemy między innymi maskotkę owieczkę, która jest niezwykle miła w dotyku, a przez to idealnie nada się do tulenia na przykład podczas snu, pomagając zasnąć Twojemu maluszkowi.

Sklep Peluche
Siedziba:
Szewska 6,
62-200 Gniezno, wielkopolskie
+48 60 460-07-14
http://peluche.pl
Ubranka dla maluszka

W asortymencie sklepu odnajdą Państwo najlepsze ciuchy i ubranka dla maluszka w wieku szkolnym. Czy masz ochotę szczegółowo przeczytać przygotowaną przez nas ofertę jak również na własne oczy zobaczyć jakość naszych produktów? Serdecznie zatem zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową gdzie zaprezentowane są wszystkie oferowane przez nas produkty odzieżowe.

Magiczne Zabawki Joanna Siedlaczek
Siedziba:
Kilińskiego 32/28,
44-200 Rybnik, śląskie
+48 60 408-57-48
http://magiczneubranka.com.pl
www.perfume4you.com.pl ©