Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Przemysł budowlany

Ogrodzenie klinkierowe

Ogrodzenia z klinkieru są coraz bardziej popularne. Dzieje się tak ze względu na łatwość montażu i brak potrzeby częstej konserwacji, podczas gdy drewniane sztachety należy oczyścić i zaimpregnować odpowiednim preparatem przynajmniej raz w roku, a i to nie daje gwarancji trwałości. Z tego względu ogrodzenia z klinkieru są coraz częściej spotykane.

Centrum Ogrodzeń Konstruktor
Siedziba:
Wielgolas Brzeziński 28A,
05-074 Halinów, mazowieckie
+48 22 498-20-50
http://www.centrumogrodzen.com.pl
Dźwigi Podkarpackie

Zachęcamy Państwa do inwestowania w wysokiej klasy dźwigi, których wynajmem zajmujemy się od wielu lat. Świadczymy usługi w województwie podkarpackim, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i zawsze oferujemy atrakcyjne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę.

Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe
Siedziba:
Świętosława 125 b,
39-200 Dębica, podkarpackie
+48 66 357-50-37
http://www.dzwigidebica.pl
Wentylatory dachowe

Stosowane są zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i restauracjach czy sklepach. Prezentowane wentylatory sprawdzą się również w obiektach przemysłowych jak np. magazyny, warsztaty i hale. Urządzenia te służą do transportu powietrza z otoczenia do pomieszczenia i na odwrót, co zapewnia stały przepływ powietrza w zamkniętych powierzchniach.

Brookvent Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Kościuszki 14-16,
55-120 Oborniki Śląskie, dolnośląskie
+48 71 310-52-82
http://www.brookvent.pl
Rusztowania warszawskie

Firma, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokogatunkowych materiałów wykonuje rusztowania warszawskie tradycyjne. Pozwalają one wykonać dowolne prace na wysokościach, nie obawiając się o stabilność zastosowanych ram oraz poręczy. Tego rodzaju rozwiązania wyróżnia znacznie łatwiejszy montaż.

Stalmex
Siedziba:
Biała 65,
21-300 Biała, lubelskie
+48 50 710-85-55
http://stalmexskiba.pl
Dachy Radom

Pokrycia domów i mieszkań muszą być solidne i wytrzymałe, aby służyły przez wiele lat. Dachy, na których użyto naszych materiałów odznaczają się długim okresem użytkowania. Działamy na rynku od 1991 roku, jako producent m.in. blachy trapezowej, oferując naszym klientom zarówno rozwiązania nowoczesne, jak i tradycyjne.

P.P.U.H REGAMET Sp.j K. Boroń, W. Tryba
Siedziba:
Wojsławska 14,
39-300 Mielec, podkarpackie
+48 17 584-51-00
http://www.regamet.com.pl
Ogrodzenia betonowe Kraków

Zachowanie prywatności w ogrodzie jest cenione, choć niemożliwe przy zastosowaniu zwykłych, drucianych płotów. Nasza firma proponuje klientom z Krakowa i okolic ogrodzenia betonowe, dzięki którym skutecznie odetną się od ruchliwej ulicy. Rozwiązanie to ma także szereg innych zalet: takie płyty doskonale komponują się z zielenią, dostępne są w różnych kształtach i są łatwe do zamontowania.

CONCRETE SOLUTIONS POLSKA
Siedziba:
Długopolska 43,
32-087 Zielonki, małopolskie
+48 53 088-58-00
http://dekobeton.pl
Budowa hali produkcyjnej

Jeżeli zastanawiają się państwo nad budową hali produkcyjnej, to doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie konstrukcji stalowej. Nie niesie to ze sobą ograniczeń dotyczących kształtu wznoszonego budynku. Firma BALKAR Technology wychodzi naprzeciw państwa oczekiwaniom i podejmuje się wznoszenia zarówno pojedynczych konstrukcji jak i kompleksów hal.

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Siedziba:
Towarowa 36,
28-200 Staszów, świętokrzyskie
+48 15 864-23-79
http://www.balkar.pl
Odzież robocza

Naszą domeną jest doskonała ochronna odzież robocza. Sklep ppe24 prezentuje swoim klientom wysokiej klasy ubrania, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Najczęściej wykorzystywane są do pracy w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, warsztatach, jak również na budowach. Serdecznie zapraszamy.

PPE24.PL - Przemysław Sadolewski
Siedziba:
B.Prusa 2b/4,
58-260 Bielawa, dolnośląskie
+48 50 825-07-04
http://ppe24.pl
Podział nieruchomości Poznań

Zajmujemy się kompleksowymi usługami geodezyjnymi na terenie Poznania oraz innych dużych miast Polski. Jedną z naszych specjalności jest podział nieruchomości, w ramach którego dokonujemy ustalenia nowych granic działki i sporządzamy odpowiednią dokumentację, która musi zostać potem zaakceptowana przez stosowne podmioty administracyjne.

Nat-Geo
Siedziba:
Strzelecka 45/1a,
61-846 Poznań, wielkopolskie
+48 66 320-03-80
http://natgeogeodezja.pl
Podsypka pod kostkę brukową

Wytrzymałe i stabilne podłoże musi zostać zapewnione w przypadku montażu płyt chodnikowych czy krawężników. W wykonaniu tej czynności dobrze sprawdza się podsypka pod kostkę brukową, produkt oferowany przez naszą firmę. Materiał składa się z mieszanki piaskowo-cementowej. Zastosowanie tego patentu umożliwi solidne wykończenie każdego chodnika.

Wytwórnia Betonu Karo
Siedziba:
Abramowicza 3,
05-503 Głosków, mazowieckie
+48 50 179-38-86
http://www.karobeton.pl
Brama przesuwna bez przeciwwagi

Szukasz wygodnego, ale także estetycznego rozwiązania dla podjazdu Twojej posesji? Nowoczesna brama przesuwna bez przeciwwagi spełni Twoje wymagania w zakresie i funkcjonalności, i nowoczesnego designu. Nasz model jest odpowiedni także do ciasnych przestrzeni, jego wygląd to czyste linie i atrakcyjne wizualnie sześciany.

Bik Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Izabela Jędrzejczak
Siedziba:
os. Leśne 13b,
66-470 Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
+48 95 752-39-70
http://fenz.pl
Styropian na fundamenty

Polecamy dobrej jakości materiały, które zapewniają konstrukcji budynku dobre przewodzenie ciepła. Proponowany styropian na fundamenty jest polecany dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Produkty zapewniają skuteczną izolację cieplną, szczególnie dla pomieszczeni narażonych na zawilgocenie - łazienek, myjni, itd.

YETICO S.A.
Siedziba:
Towarowa 17a,
10-416 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
+48 89 538-78-11
http://yetico.com
Instalacje przemysłowe Gdynia

Świadczone przez nasz zakład usługi obejmują zaprojektowanie oraz zrealizowanie profesjonalnych systemów wentylacyjnych dla firm. Wszystkie instalacje przemysłowe przygotowujemy zgodnie ze specyfiką obiektu, a także obowiązującymi normami i przepisami prawa. Oferta kierowana jest do Klientów z Gdyni.

Went System Leszek Gościewski
Siedziba:
Janki Bryla 8C,
81-577 Gdynia, pomorskie
+48 50 132-41-00
http://went-system.pl
Zbiorniki przeciwpożarowe

Wzmożone kontrole i rosnące wymagania odnośnie bezpieczeństwa sprawiają, że zbiorniki PPOŻ staj się coraz bardziej poszukiwanym elementem wyposażenia placów produkcyjnych. Odpowiednio pojemne zbiorniki PPOŻ pozwalają na prowadzenie akcji gaśniczych o wiele bardziej skutecznym torze. Nie zastanawiaj się - zbiorniki PPOŻ firmy Fabet mogą służyć również Tobie!

Fabet Sp. z o.o.
Siedziba:
Zakładowa 15,
62-510 Konin, wielkopolskie
+48 63 249-11-66
http://www.fabet.eu
materiały budowlane do domów pasywnych

Jeśli zastanawiacie się Państwo co to jest dom pasywny i jakie technologie muszą być zastosowane, by budynek nosił takie miano zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie wskazane zostało co to jest dom pasywny i w jaki sposób można go zbudować. Liczne korzyści, jakie przynosi tego typu budownictwo wpływają na zwiększenie jego popularności.

Passive House Systems Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleja Grunwaldzka 411,
80­-309 Gdańsk, pomorskie
+48 58 380-14-37
http://passivehousesystems.pl
Płyty granitowe płomieniowane

Polecane szczególnie dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy planują układanie chodników, tarasów i posadzek. Płyty granitowe płomieniowane są chropowate, co sprawia że nabierają właściwości antypoślizgowych. Tego rodzaju surowiec można bezpiecznie wykorzystać do budowy schodów czy innych powierzchni narażonych na działanie deszczu.

Granit Corporation Sp. z o.o.
Siedziba:
Mikołaja Kopernika 2A,
58-150 Kostrza, dolnośląskie
+48 60 878-40-12
http://www.granitcorporation.pl
Remonty budynków Warszawa

Na zlecenie naszych klientów zajmujemy się kompleksową modernizacją obiektów: docieplaniem elewacji, wykonywaniem przyłączy wodociągowych, wzmacnianiem fundamentów, rekonstrukcją ścian nośnych, itp. Remonty budynków wykonujemy przede wszystkim na terenie Warszawy, ale w naszym portfolio figurują również klienci z innych części Polski.

AdexSystem
Siedziba:
Piękna 15 lok. 70,
00-549 Warszawa, mazowieckie
+48 22 400-76-00
http://www.adexsystem.pl
www.perfume4you.com.pl ©