Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Przemysł budowlany

Ogrodzenie klinkierowe

Ogrodzenia z klinkieru są coraz bardziej popularne. Dzieje się tak ze względu na łatwość montażu i brak potrzeby częstej konserwacji, podczas gdy drewniane sztachety należy oczyścić i zaimpregnować odpowiednim preparatem przynajmniej raz w roku, a i to nie daje gwarancji trwałości. Z tego względu ogrodzenia z klinkieru są coraz częściej spotykane.

Centrum Ogrodzeń Konstruktor
Siedziba:
Wielgolas Brzeziński 28A,
05-074 Halinów, mazowieckie
+48 22 498-20-50
http://www.centrumogrodzen.com.pl
Dźwigi Podkarpackie

Zachęcamy Państwa do inwestowania w wysokiej klasy dźwigi, których wynajmem zajmujemy się od wielu lat. Świadczymy usługi w województwie podkarpackim, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i zawsze oferujemy atrakcyjne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę.

Kazimierz Persak Usługi Dźwigowe
Siedziba:
Świętosława 125 b,
39-200 Dębica, podkarpackie
+48 66 357-50-37
http://www.dzwigidebica.pl
Wentylatory dachowe

Stosowane są zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i restauracjach czy sklepach. Prezentowane wentylatory sprawdzą się również w obiektach przemysłowych jak np. magazyny, warsztaty i hale. Urządzenia te służą do transportu powietrza z otoczenia do pomieszczenia i na odwrót, co zapewnia stały przepływ powietrza w zamkniętych powierzchniach.

Brookvent Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Kościuszki 14-16,
55-120 Oborniki Śląskie, dolnośląskie
+48 71 310-52-82
http://www.brookvent.pl
Rusztowania warszawskie

Firma, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokogatunkowych materiałów wykonuje rusztowania warszawskie tradycyjne. Pozwalają one wykonać dowolne prace na wysokościach, nie obawiając się o stabilność zastosowanych ram oraz poręczy. Tego rodzaju rozwiązania wyróżnia znacznie łatwiejszy montaż.

Stalmex
Siedziba:
Biała 65,
21-300 Biała, lubelskie
+48 50 710-85-55
http://stalmexskiba.pl
Zawory kulowe

To właśnie na naszej stronie znajdziesz duży wybór zaworów kulowych. Posiadamy zawory kulowe bezpieczeństwa, blokowe, regulacyjne, odcinające, a także regulacyjne. Te i wiele więcej tak zwanych kurków znajdziesz w ofercie naszej firmy. Wieloletni dystrybutor urządzeń do instalacji i przemysłu zaprasza do współpracy.

Tofama S.A.
Siedziba:
M. Skłodowskiej-Curie 65,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 56 619-52-01
http://www.tofama.eu
Dachy Radom

Pokrycia domów i mieszkań muszą być solidne i wytrzymałe, aby służyły przez wiele lat. Dachy, na których użyto naszych materiałów odznaczają się długim okresem użytkowania. Działamy na rynku od 1991 roku, jako producent m.in. blachy trapezowej, oferując naszym klientom zarówno rozwiązania nowoczesne, jak i tradycyjne.

REGAMET Sp.j K. Boroń, W. Tryba
Siedziba:
Wojsławska 14,
39-300 Mielec, podkarpackie
+48 17 583-15-27
http://www.regamet.com.pl
Ogrodzenia modułowe

Jesteśmy firmą, która od lat dostarcza Państwu modne płoty i ogrodzenia modułowe. Oferowane produkty wykonane są starannie z różnego rodzaju materiałów co pozwala na indywidualne dostosowanie do wymagań klienta. Nasze produkty prezentujemy na naszej stronie internetowej wraz ze wszelkimi parametrami.

Xcel
Siedziba:
Czereśniowa 58,
43-520 Chybie Zaborze, śląskie
+48 33 488-05-64
http://eurofence.pl
Ogrodzenia betonowe Kraków

Zachowanie prywatności w ogrodzie jest cenione, choć niemożliwe przy zastosowaniu zwykłych, drucianych płotów. Nasza firma proponuje klientom z Krakowa i okolic ogrodzenia betonowe, dzięki którym skutecznie odetną się od ruchliwej ulicy. Rozwiązanie to ma także szereg innych zalet: takie płyty doskonale komponują się z zielenią, dostępne są w różnych kształtach i są łatwe do zamontowania.

CONCRETE SOLUTIONS POLSKA
Siedziba:
Długopolska 43,
32-087 Zielonki, małopolskie
+48 53 088-58-00
http://dekobeton.pl
Budowa hali produkcyjnej

Jeżeli zastanawiają się państwo nad budową hali produkcyjnej, to doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie konstrukcji stalowej. Nie niesie to ze sobą ograniczeń dotyczących kształtu wznoszonego budynku. Firma BALKAR Technology wychodzi naprzeciw państwa oczekiwaniom i podejmuje się wznoszenia zarówno pojedynczych konstrukcji jak i kompleksów hal.

BALKAR Technology Sp. z o.o.
Siedziba:
Towarowa 36,
28-200 Staszów, świętokrzyskie
+48 15 864-23-79
http://www.balkar.pl
Rynny tytan cynk Poznań

W ofercie firmy Hydro - Star znajdziecie Państwo wysokiej jakości rynny tytan cynk, niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych. Proponujemy produkty tradycyjne półokrągłe w różnych rozmiarach. Zapewniamy fachową obsługę oraz natychmiastową realizację zamówienia.

HYDRO - STAR DAWID KAŁUŻNY
Siedziba:
Słowackiego 5,
62-025 Kostrzyn, wielkopolskie
+48 61 875-07-50
http://www.hydro-star.pl
Odzież robocza

Naszą domeną jest doskonała ochronna odzież robocza. Sklep ppe24 prezentuje swoim klientom wysokiej klasy ubrania, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Najczęściej wykorzystywane są do pracy w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, warsztatach, jak również na budowach. Serdecznie zapraszamy.

PPE24.PL - Przemysław Sadolewski
Siedziba:
B.Prusa 2b/4,
58-260 Bielawa, dolnośląskie
+48 50 825-07-04
http://ppe24.pl
Podział nieruchomości Poznań

Zajmujemy się kompleksowymi usługami geodezyjnymi na terenie Poznania oraz innych dużych miast Polski. Jedną z naszych specjalności jest podział nieruchomości, w ramach którego dokonujemy ustalenia nowych granic działki i sporządzamy odpowiednią dokumentację, która musi zostać potem zaakceptowana przez stosowne podmioty administracyjne.

Nat-Geo
Siedziba:
Strzelecka 45/1a,
61-846 Poznań, wielkopolskie
+48 66 320-03-80
http://natgeogeodezja.pl
Izolacja pianką poliuretanową

świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie ocieplania budynków metodą natryskową. Wykonywana przez firmę Pama Izolacja pianką poliuretanową to rozwiązanie ekonomiczne i wydajne, zapewniające znaczne ograniczenie strat ciepła, a przez to redukcję kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych i nie tylko.

PAMA IZOLACJE
Siedziba:
Piotra Skargi 8,
76-200 Słupsk, pomorskie
+48 51 519-65-50
http://pama-izolacje.pl
Szamba jednokomorowe

Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań sanitarnych dla gospodarstw domowych, które nie zostały podłączone do miejskiej instalacji kanalizacyjnej. Oferujemy szamba jednokomorowe, do których stworzenia nie są wymagane duże wykopy, a ich montaż jest stosunkowo prosty. Urządzenia do odprowadzania ścieków proponujemy z wytrzymałego betonu zbrojonego prętem żebrowanym.

Lider-Szamba
Siedziba:
Maratońska 7/21,
26-600 Radom, mazowieckie
+48 69 058-45-43
http://www.liderszamba.pl
Podsypka pod kostkę brukową

Wytrzymałe i stabilne podłoże musi zostać zapewnione w przypadku montażu płyt chodnikowych czy krawężników. W wykonaniu tej czynności dobrze sprawdza się podsypka pod kostkę brukową, produkt oferowany przez naszą firmę. Materiał składa się z mieszanki piaskowo-cementowej. Zastosowanie tego patentu umożliwi solidne wykończenie każdego chodnika.

Wytwórnia Betonu Karo
Siedziba:
Abramowicza 3,
05-503 Głosków, mazowieckie
+48 50 179-38-86
http://www.karobeton.pl
brama przesuwna bez przeciwwagi

Szukasz wygodnego, ale także estetycznego rozwiązania dla podjazdu Twojej posesji? Nowoczesna brama przesuwna bez przeciwwagi spełni Twoje wymagania w zakresie i funkcjonalności, i nowoczesnego designu. Nasz model jest odpowiedni także do ciasnych przestrzeni, jego wygląd to czyste linie i atrakcyjne wizualnie sześciany.

Bik Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Izabela Jędrzejczak
Siedziba:
os. Leśne 13b,
66-470 Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
+48 95 752-39-70
http://fenz.pl
www.perfume4you.com.pl ©