Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Szkoły, uczelnie, tłumaczenia

Tłumaczenia rosyjski w Krakowie

Współpraca międzynarodowa w ostatnim czasie stale się zacieśnia, a tym samym rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi tłumaczeniowe, w tym tłumaczenia techniczne, medyczne czy prawne. Nasze biuro daje Państwu dostęp do oferty tłumaczeń na niemal każdy język świata, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania każdego klienta. Wybierz nasze tłumaczenia z takich języków jak rosyjski, niemiecki, francuski, włoski czy angielski! Mieścimy się w Krakowie, ale współpracujemy z firmami z całego kraju.

Tanie tłumaczenia

Tanie tłumaczenia przez Internet poprzez stronę internetową Translatium to spełnienie najwyższych wymagań różnorodnych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z prostotą działania naszego serwisu oraz z sylwetkami zespołu tłumaczy serwisu. Nasza oferta to alternatywa dla drogich i często mało profesjonalnych usług.

Biuro Tłumaczeń Translatium
Siedziba:
Piławska 7/4c,
50-538 Wrocław, dolnośląskie
+48 50 163-78-86
http://translatium.pl
Studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego

Nasza szkoła językowa Globe School oferuje kursy języków obcych w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i zastosowanie najnowszych metod nauki, które pozwalają na znaczne postępy w krótkim czasie, takie jak metoda bezpośrednia lub Colina Rose. Organizujemy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

GLOBE SCHOOL
Siedziba:
Bankowa 3,
05-300 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
+48 25 756-31-94
http://www.globeschool.pl
Tłumacz przysięgły

Profesjonalny tłumacz angielski zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Znajomość języka pozwala mu na realizację zadań niemal w każdej dziedzinie, również technicznej, w polityce oraz innych. Bogate doświadczenie i kwalifikacje to gwarancja udanej współpracy. Szczegóły propozycji dostępne są na stronie www.

Words24
Siedziba:
Kozia 16,
61-835 Poznań, wielkopolskie
+48 61 826-61-28
http://www.words24.com.pl
Szkoła językowa

Szukasz profesjonalnej szkoły, która pomoże Ci spełnić swe marzenia? Serdecznie polecamy Państwu nasze doskonałe kursy językowe. Jesteśmy przekonani, że oferta naszej szkoły przypadną Państwu do gustu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy i wypróbuj naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkoła Języka Angielskiego Metodystów
Siedziba:
Mokotowska 12,
00-561 Warszawa, mazowieckie
+48 22 628-53-48
http://www.szkola.metodysci.pl
Gry planszowe edukacyjne dla dzieci

Wszelkiego rodzaju przedmioty, które rozwijają kreatywność maluchów i wzbogacają ich wiedzę, zasługują na zainteresowanie rodziców. Z pewnością należą do nich gry planszowe i edukacyjne dla dzieci oraz młodzieży, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Proponujemy Ci m.in. artykuły o charakterze strategicznym, logicznym oraz zespołowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który będzie idealny dla Twojej pociechy.

Szkoła Marzeń
Siedziba:
Morów 23,
48-303 Nysa, opolskie
+48 60 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
Organizacja wyjazdów firmowych

Wyjedź w podróż życia dzięki naszym eksportom. Haxel to kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych dla pracowników, którzy pragną spędzić nieco czasu w ciekawym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ofert tematycznych, w tym także wyjazdy dla osób zainteresowanych rozgrywkami piłkarskimi. Jedną z naszych flagowych propozycji jest również kompleksowa organizacja egzotycznych podróży. Pomożemy w wyborze odpowiedniego miasta czy hotelu, a także załatwimy niezbędne formalności.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Siedziba:
Marysińska 18,
04-617 Warszawa, mazowieckie
+48 22 742-05-26
http://haxel.pl
www.perfume4you.com.pl ©