Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Szkoły, uczelnie, tłumaczenia

Tanie tłumaczenia

Tanie tłumaczenia przez Internet poprzez stronę internetową Translatium to spełnienie najwyższych wymagań różnorodnych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z prostotą działania naszego serwisu oraz z sylwetkami zespołu tłumaczy serwisu. Nasza oferta to alternatywa dla drogich i często mało profesjonalnych usług.

Translatium
Siedziba:
Armii Krajowej 14c/4,
50-541 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 307-01-71
http://translatium.pl
Studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego

Nasza szkoła językowa Globe School oferuje kursy języków obcych w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i zastosowanie najnowszych metod nauki, które pozwalają na znaczne postępy w krótkim czasie, takie jak metoda bezpośrednia lub Colina Rose. Organizujemy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

GLOBE SCHOOL
Siedziba:
Bankowa 3,
05-300 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
+48 25 756-31-94
http://www.globeschool.pl
Biuro tłumaczeń Words24

Profesjonalny tłumacz angielski zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Znajomość języka pozwala mu na realizację zadań niemal w każdej dziedzinie, również technicznej, w polityce oraz innych. Bogate doświadczenie i kwalifikacje to gwarancja udanej współpracy. Szczegóły propozycji dostępne są na stronie www.

Words24
Siedziba:
Szkolna 1, lokal 203,
61-832 Poznań, wielkopolskie
+48 61 826-61-28
http://words24.com.pl
Organizacja wyjazdów firmowych

Wyjedź w podróż życia dzięki naszym eksportom. Haxel to kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych dla pracowników, którzy pragną spędzić nieco czasu w ciekawym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ofert tematycznych, w tym także wyjazdy dla osób zainteresowanych rozgrywkami piłkarskimi. Jedną z naszych flagowych propozycji jest również kompleksowa organizacja egzotycznych podróży. Pomożemy w wyborze odpowiedniego miasta czy hotelu, a także załatwimy niezbędne formalności.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Siedziba:
Marysińska 18,
04-617 Warszawa, mazowieckie
+48 22 742-05-26
http://haxel.pl
Szkolenia PPOŻ Wrocław

Jedną z usług, jakimi się zajmujemy, są szkolenia PPOŻ we Wrocławiu. W działalności naszej firmy staramy się, by informacje przez nas przekazywane nie tylko docierały do odbiorców, ale również były przez nich zapamiętywane. Dlatego robimy wszystko, by nasze szkolenia PPOŻ były przeprowadzane rzetelnie, profesjonalne, a jednocześnie w sposób ciekawy dla ich uczestników.

BHPrevent
Siedziba:
Hubska 52/14,
50-502 Wrocław, dolnośląskie
+48 73 282-99-52
http://bhprevent.pl
Jazdy doszkalające Warszawa

Staramy się dopasować do kursantów o różnych sytuacjach osobistych, dlatego do wyboru mamy sesje poranne, wieczorowe oraz weekendowe. Na wszystkie z nich możesz się zapisać online. Oprócz kursu w trybie zwykłym, od podstaw, zapraszamy na jazdy doszkalające w Warszawie, które dodadzą Wam pewności siebie za kółkiem.

Szkoła jazdy Totu - L
Siedziba:
Korotyńskiego 23 lok. 61,
02-123 Warszawa, mazowieckie
+48 60 409-96-60
http://szkolajazdytotu.pl
www.perfume4you.com.pl ©