Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Szkoły, uczelnie, tłumaczenia

Tanie tłumaczenia

Tanie tłumaczenia przez Internet poprzez stronę internetową Translatium to spełnienie najwyższych wymagań różnorodnych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z prostotą działania naszego serwisu oraz z sylwetkami zespołu tłumaczy serwisu. Nasza oferta to alternatywa dla drogich i często mało profesjonalnych usług.

Translatium
Siedziba:
Armii Krajowej 14c/4,
50-541 Wrocław, dolnośląskie
+48 71 307-01-71
http://translatium.pl
Studium języków obcych na terenie Mińska Mazowieckiego

Nasza szkoła językowa Globe School oferuje kursy języków obcych w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i zastosowanie najnowszych metod nauki, które pozwalają na znaczne postępy w krótkim czasie, takie jak metoda bezpośrednia lub Colina Rose. Organizujemy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

GLOBE SCHOOL
Siedziba:
Bankowa 3,
05-300 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
+48 25 756-31-94
http://www.globeschool.pl
Biuro tłumaczeń Words24

Profesjonalny tłumacz angielski zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Znajomość języka pozwala mu na realizację zadań niemal w każdej dziedzinie, również technicznej, w polityce oraz innych. Bogate doświadczenie i kwalifikacje to gwarancja udanej współpracy. Szczegóły propozycji dostępne są na stronie www.

Words24
Siedziba:
Szkolna 1, lokal 203,
61-832 Poznań, wielkopolskie
+48 61 826-61-28
http://words24.com.pl
Organizacja wyjazdów firmowych

Wyjedź w podróż życia dzięki naszym eksportom. Haxel to kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych dla pracowników, którzy pragną spędzić nieco czasu w ciekawym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ofert tematycznych, w tym także wyjazdy dla osób zainteresowanych rozgrywkami piłkarskimi. Jedną z naszych flagowych propozycji jest również kompleksowa organizacja egzotycznych podróży. Pomożemy w wyborze odpowiedniego miasta czy hotelu, a także załatwimy niezbędne formalności.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Siedziba:
Marysińska 18,
04-617 Warszawa, mazowieckie
+48 22 742-05-26
http://haxel.pl
www.perfume4you.com.pl ©