Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Przemysł stalowy

http://www.bomar-poland.com/przecinarki-tasmowe-bomar

Profesjonalne przecinarki taśmowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu to precyzja, dokładność i najwyższa efektywność. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam będą Państwo mogli skuteczniej wykonywać różnego rodzaju obróbkę materiałów. Zapewniamy bezpieczeństwo pracy i pełną ochronę obsługującego.

HARD Sp.zo.o.
Siedziba:
Skotnicka 232,
30-394 Kraków, małopolskie
+48 12 264-35-43
http://www.bomar-poland.com
Stal austeniczna

Wytrzymały, niekorodujący materiał do budowy konstrukcji, specjalistycznych części medycznych, w stoczni czy rusztowaniach sprawdzi się znakomicie. Prezentujemy wysokiej klasy stal austeniczną, w tym także typ 304l. Jest ona nierdzewnym stopem, wytrzymałym, nieprzewodzącym, ciągliwym i łatwo spawalnym.

Profmetkol
Siedziba:
Spokojna 1b,
05-250 Słupno, mazowieckie
+48 22 761-40-40
http://profmetkol.pl
Wciągniki

Nasza działalność od jakiegoś czasu ułatwia Państwu prace budowlane oraz przemysłowe, które nie należą do najprostszych. Proponujemy Państwu nowoczesne urządzenia - wciągniki elektryczne i ręczne, dzięki którym zwiększycie efektywność i wydajność prac dźwigowych i zaoszczędzicie przy tym dużo czasu. Wszechstronne urządzenia do podnoszenia, przesuwania i zabezpieczania ładunków odznaczają się zwartą budową i wysoką wytrzymałością. Produkty są łatwe w obsłudze i dostępne w konkurencyjnych cenach.

Eurotech TNTiP
Siedziba:
Wolności 33,
46-030 Murów, opolskie
+48 77 421-48-84
http://www.eurotech-opole.pl
Kątownik

Kiedy potrzeba specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych, możesz zlecić naszemu zakładowi produkcyjnemu wykonawstwo odpowiednich elementów metalowych. Zajmujemy się profesjonalną obróbką stali, a także kształtowaniem profili zimnogiętych, walcowanych na gorąco i innych blach ocynkowanych. Posiadamy w sprzedaży kątowniki, teowniki i ceowniki w standardowych długościach handlowych, ale możemy je również wykonać na zamówienie w innych wymiarach.

Demet Sp. z o.o.
Siedziba:
Wielopolska 144,
39-200 Dębica, podkarpackie
+48 14 682-61-70
http://demet.pl
www.perfume4you.com.pl ©