Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Różne

Dom weselny Warszawa

Zbliża się Wasz wyjątkowy dzień, a Wy nadal nie znaleźliście idealnej sali na swoje wesele? Zapraszamy do AI House. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, pełną swobodę przy organizacji uroczystości, a także profesjonalną asystę z naszej strony. Zachęcamy do wyboru oferty jaką prezentuje nasz dom weselny. Warszawa, ul. Karczunkowska 170.

AI House
Siedziba:
Karczunkowska 170,
02-871 Warszawa, mazowieckie
+48 22 736-27-12
http://www.ai-house.pl
Utylizacja sprzętu komputerowego

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalna utylizacja sprzętu komputerowego. Zdajemy sobie sprawę z tego jak popularnym obecnie zastosowaniem jest recycling i utylizacja. Coraz więcej przedsiębiorstw interesuje się ochroną środowiska. Pomagamy jak najlepiej wykorzystać możliwości utylizacji, wykorzystujemy również własny sprzęt i transport.

Propet Recycling
Siedziba:
Armii Krajowej 12,
63-900 Rawicz, wielkopolskie
+48 65 545-11-02
http://www.propet.pl
Oferta naszebo biura rachunkowego

Dla dużych firm takie delegowanie pracy na biuro rachunkowe w Gdańsku przy dokumentach jest po pierwsze wygodne, po drugie nie ma mowy o pomyłce w dokumentach, oraz, co najważniejsze, firmy te mogą spokojnie zajmować się sprawami biznesowymi, resztę robi właśnie to biuro rachunkowe. Gdańsk, Sopot, Gdynia, czy też inne miasta, skupiają wielkie firmy, które potrzebują pomocy jaką oferuje biuro rachunkowe.

Biuro Rachunkowe Back Up Elżbieta Sikorska
Siedziba:
ul. Matejki 11,
80-283 Gdańsk, woj. Pomorskie
+48 58 340-90-38
http://www.biurorachunkowebackup.pl
Rury plastikowe

Rury plastikowe posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie. Oferowane przez firmę Plastico produkty wykonywane są z takich materiałów jak między innymi twardy i miękki polichlorek winylu, polietylen, PVC, PCV czy PCW. Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Plastico oferujących na przykład wysokiej jakości rury plastikowe.

Plastico S.C.
Siedziba:
Majkowskiego 8,
83-304 Przodkowo, pomorskie
+48 58 685-12-87
http://www.plasticosc.pl
Sprzedaż opakowań kartonowych przez producenta

Sprzedawane przez nas liczne opakowania kartonowe możliwe są do dopasowania rozmaitych kształtów, a także wielkości danych produktów, jakie chcecie w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Znajdziecie u nas najbardziej wytrzymałe rozwiązania, jakie wykorzystywane są w licznych przedsiębiorstwach, które potrzebują zabezpieczenia dla swoich towarów.

MiMAS Technik F.P.H.
Siedziba:
Narutowicza 24,
32-020 Wieliczka, małopolskie
+48 12 276-99-95
http://www.mimas.pl
Szkolenia z zarządzania

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości, jakie daje profesjonalne i innowacyjne szkolenie. Zarządzanie to jedna z dziedzin, która poruszana jest na naszych kursach. Przekaż w nasze ręce swoich pracowników i przekonaj się, jak zmienią ich nasze szkolenia z zarządzania organizowane na terenie kraju. Zapraszamy!

Katarzyna Lewandowska
Siedziba:
Macierzanki 99,
71-499 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 50 806-12-64
http://www.dobrepytanie.eu
e-learning dla firm

Klasyczne kursy są czasochłonne i niestety nie zawsze skuteczne. My oferujemy e-learning dla firm. Przygotowane przez nas platformy umożliwiają przeszkolenie dowolnej liczby pracowników z tego samego zakresu materiałów. Wystarczy przekazać nowo zatrudnionym osobom dostępy do szkolenia, żeby mogły one samodzielnie przyswoić niezbędną wiedzę.

Youround
Siedziba:
Dembowskiego 11/4,
02-784 Warszawa, mazowieckie
+48 50 104-48-22
http://youround.pl
Biuro rachunkowe w Szczecinie

Prowadzimy usługi księgowe m.in. dla posiadaczy własnych działalności gospodarczych. Biuro rachunkowe w Szczecinie wspiera klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Handlowych, ewidencji ryczałtowej, rozliczeniach miesięcznych i rocznych, a także współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

MICRA Biuro Rachunkowe Agnieszka Braszka Kuberska
Siedziba:
ul. Rapackiego 8c/U2,
71-467 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 79 114-77-79
http://www.biuro-rachunkowe-szczecin.com
www.perfume4you.com.pl ©