Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Zdrowie i medycyna

Leczenie zakrzepicy

Jedną z najgroźniejszych chorób układu krwionośnego jest zakrzepica. Leczenie w ECZ Otwock odbywa się według kilku metod, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Powstawaniu choroby sprzyjają m.in. czynniki genetyczne, żylaki nóg, przewlekłe zapalenie żył, palenie papierosów, siedzący tryb życia.

Dentysta Białystok

W naszej placówce na Pacjentów czeka dentysta - specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i stomatologii estetycznej, ortodoncji. Posiadamy własną pracownię RTG i podejmujemy się leczenia zębów pod mikroskopem. Wizytę można umówić telefonicznie bądź osobiście w naszej siedzibie w Białymstoku.

DentalBlue
Siedziba:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 85 748-00-50
http://dentalblue.pl
Producent kosmetyków dla dzieci

Chcąc jak najbardziej zatroszczyć się o zdrową skórę swojej pociech powinnaś pomyśleć o wybranie odpowiedniego szamponu i żelu do kąpieli. Jako producent kosmetyków dla dzieci wytwarzamy produkty, które są łagodne i przystosowane do pielęgnacji niezwykle wrażliwej skóry najmłodszych. Mamy również szampony, po których nie pieką oczy.

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.
Siedziba:
Jesienna 9,
80-298 Gdańsk, pomorskie
+48 58 521-34-00
http://ziaja.com
Narzędzia ortodontyczne

Jeśli jesteś stomatologiem ortodontą, ta strona jest dla Ciebie. Odwiedź internetowy sklep Orimed i sprawdź, jak możesz dodatkowo wyposażyć swój gabinet. Polecamy najwyższej klasy narzędzia ortodontyczne, które doskonale przydadzą się w różnych zabiegach, m.in. formowaniu drutów, zakładaniu łuków i zamków.

Sklep stomatologiczny Orimed
Siedziba:
Króla Zygmunta Augusta 9,
08-445 Osieck, mazowieckie
+48 25 685-71-25
http://sklep.orimed.pl
Mezoterapia Warszawa

Nasza oferta to liczne, nowoczesne zabiegi kosmetyczne, które pozwalają na zachowanie naturalnego piękna Paniom i Panom. W naszym warszawskim gabinecie wykonywana jest między innymi mezoterapia. Dzięki nam będziecie mogli także pozbyć się popękanych naczynek, jakie pojawiają się na Waszej skórze. Zapraszamy!

Instytut Estetyczny
Siedziba:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 79 155-77-50
http://www.instytutestetyczny.pl
Usuwanie zmarszczek Poznań

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi polegające na wstrzykiwaniu botoksu lub wypełnianiu ubytków skórnych kwasem hialuronowym. W skutek tych działań usuwanie zmarszczek poziomych może być realizowane na twarzy i szyi. Poznański gabinet medycyny estetycznej znajduje się w pobliżu urzędu pocztowego.

Medicadent Stomatologia sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Piątkowska 110,
60-649 Poznań, wielkopolskie
+48 61 840-61-08
http://medicadent.com.pl
Chirurg dziecięcy Wrocław

Placówka z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o urologię i chirurgię dla najmłodszych. Możliwa jest także pomoc specjalisty, jakim jest chirurg dziecięcy. Placówka dysponuje odpowiednim sprzętem, aby przeprowadzać zabiegi używając znieczulenia ogólnego lub sedacji. Możliwa jest pomoc najmłodszym z defektami estetycznymi.

Chirurgia i Dermatologia Estetyczna Dzieci i Dorosłych Bagłaj Sp. z o.o.
Siedziba:
aleja Karkonoska 37,
53-015 Wrocław, dolnośląskie
+48 60 693-13-79
http://www.baglaj.com.pl
Ultrasonografy Samsung

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i serwisem ultrasonografów marki Samsung. jest to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu weterynaryjnego oraz placówki medycznej. Wykorzystywane są one do diagnozowania pacjentów techniką nieinwazyjną działającą na zasadzie rozchodzenia się fal ultradźwiękowych w organizmie.

YAL sp. z o.o.
Siedziba:
Fabryczna 14,
26-670 Pionki, mazowieckie
+48 78 006-06-97
http://yal.pl
Laserowe leczenie wzroku

Ta świadczona przez placówkę usługa skierowana jest do wszystkich osób cierpiących z powodu ograniczeń związanych z zaburzeniami widoczności. Laserowe leczenie wzroku polega na zmianie krzywizny przedniej rogówki i skorygowaniu wad refrakcji. Przeprowadzana jest u pacjentów pełnoletnich, których widoczność jest ustabilizowana.

Sensor Cliniq
Siedziba:
Kacza 8,
01-013 Warszawa, mazowieckie
+48 22 710-33-33
http://sensorcliniq.pl
centum zdrowia kobiety i dziecka

W skład szpitala miejskiego w Zabrzu wchodzi Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka. Ten wydzielony zakład przyjmuje pacjentki na oddziały: ginekologiczno-położniczy, patologii ciąży, endokrynologii ginekologicznej, ginekologiczno-onkologiczny i inne. W ramach zakładu prowadzone są cykle zajęć przygotowujących do porodu.

Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu
Siedziba:
Zamkowa 4,
41-803 Zabrze, śląskie
+48 32 277-61-00
http://www.szpitalzabrze.pl
ośrodek leczenia uzależnień

Zajmujemy się terapią osób, które cierpią na alkoholizm, lekomanię lub narkomanię. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień ustala indywidualny plan kuracji każdego pacjenta, rozpoczynając od bezpłatnej detoksykacji. Zapewniamy całodobową opiekę personelu, w którego skład wchodzą wykwalifikowani terapeuci oraz również pielęgniarki.

TerapiaBieszczady
Siedziba:
Hoczew 142,
38-604 Hoczew, podkarpackie
+48 50 932-54-35
http://terapiabieszczady.pl
urolog Gdańsk prywatnie

Zmęczyło cię już długie czekanie na zabieg oferowany przez publiczną służbę zdrowia? Potrzebny jest Ci doskonały urolog? Gdańsk to miejsce, w którym przyjmujemy prywatnie pacjentów szukających pomocy w zakresie urologicznym. Wszystko to sprawia, że tak dużym zaufaniem cieszy się nasza oferta. Zapraszamy!

FEBU
Siedziba:
Obrońców Wybrzeża 7,
80-288 Gdańsk, pomorskie
+48 58 354-37-71
http://febu.com.pl
Pasty kanapkowe

Nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ są wytwarzane z naturalnych surowców, a z ich składu wyeliminowano składniki pochodzenia chemicznego oraz szkodliwe konserwanty. W naszym sklepie internetowym znaleźć można zarówno artykuły spożywcze, jak i kosmetyczne. W szczególności polecamy błonniki ułatwiające trawienie, dania gotowe dla niemowląt i pasty kanapkowe. Warto też zaopatrzyć się w olej arganowy, balsam wzmacniający włosy, a także kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy.

Sfera Zdrowia
Siedziba:
Jaworzyńska 13/1A,
59-220 Legnica, dolnośląskie
+48 73 050-58-50
http://sferazdrowia24.pl
Terapia odwykowa Wrocław

Zdajecie sobie Państwo sprawę, ze nie radzicie już sobie ze swoim uzależnieniem? Niezależnie od tego czy Wasze problemy dotyczą alkoholizmu, narkomanii czy nadmiernego zażywania leków, terapia odwykowa jaką realizujemy ma na celu pomóc Wam uwolnić się od nałogu. Nasza prywatna placówka skupia się na tym, byście, poprzez uświadomienie sobie przyczyn Waszego bieżącego stanu, potrafili się z niego wyrwać.

Better Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości
Siedziba:
Strzegomska 42/1,
53-611 Wrocław, dolnośląskie
+48 60 840-55-93
http://psychoterapia24.com.pl
www.perfume4you.com.pl ©