Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Zdrowie i medycyna

Leczenie zakrzepicy

Jedną z najgroźniejszych chorób układu krwionośnego jest zakrzepica. Leczenie w ECZ Otwock odbywa się według kilku metod, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Powstawaniu choroby sprzyjają m.in. czynniki genetyczne, żylaki nóg, przewlekłe zapalenie żył, palenie papierosów, siedzący tryb życia.

Laserowa korekcja wzroku koszt

Nasz gabinet okulistyczny świadczy usługi między innymi z zakresu chirurgicznego leczenia jaskry oraz zaćmy. Oferowane przez nas zabiegi to także laserowa korekcja wzroku, której koszt uzależniony jest od wyboru metody operacji. Na naszej stronie internetowej dostępny jest pełen wykaz usług i metod zabiegowych wraz z aktualnymi cenami.

Eyemed Centrum Okulistyczne
Siedziba:
Witolda Chodźki 13,
20-093 Lublin, lubelskie
+48 81 473-71-78
http://www.eyemed.pl
Dentysta Białystok

W naszej placówce na Pacjentów czeka dentysta - specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i stomatologii estetycznej, ortodoncji. Posiadamy własną pracownię RTG i podejmujemy się leczenia zębów pod mikroskopem. Wizytę można umówić telefonicznie bądź osobiście w naszej siedzibie w Białymstoku.

DentalBlue
Siedziba:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 85 748-00-50
http://dentalblue.pl
Periodontolog

Pierwszym zamiarem działalności firmy Centrum stomatologiczne Dentineo z Gdańska jest oferowanie zaopatrywania odbiorcy popularnych ofert, które zawierają nowoczesne, aparaty, mikroimplanty, pełną diagnostykę wad zgryzu, usuwanie torbieli szczęki, ortodoncja. Niniejsza firma dostarcza doskonale implanty, świadczy usługi ortodontyczne, leczenie kanałowe, protezy na implantach oraz usługi periodontologa. Zapraszamy!

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Siedziba:
Leszczynowa 90 U/2,
80-175 Gdańsk, pomorskie
+48 58 710-97-43
http://dentineo.com
Producent kosmetyków dla dzieci

Chcąc jak najbardziej zatroszczyć się o zdrową skórę swojej pociech powinnaś pomyśleć o wybranie odpowiedniego szamponu i żelu do kąpieli. Jako producent kosmetyków dla dzieci wytwarzamy produkty, które są łagodne i przystosowane do pielęgnacji niezwykle wrażliwej skóry najmłodszych. Mamy również szampony, po których nie pieką oczy.

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.
Siedziba:
Jesienna 9,
80-298 Gdańsk, pomorskie
+48 58 521-34-00
http://ziaja.com
Narzędzia ortodontyczne

Jeśli jesteś stomatologiem ortodontą, ta strona jest dla Ciebie. Odwiedź internetowy sklep Orimed i sprawdź, jak możesz dodatkowo wyposażyć swój gabinet. Polecamy najwyższej klasy narzędzia ortodontyczne, które doskonale przydadzą się w różnych zabiegach, m.in. formowaniu drutów, zakładaniu łuków i zamków.

Sklep stomatologiczny Orimed
Siedziba:
Króla Zygmunta Augusta 9,
08-445 Osieck, mazowieckie
+48 25 685-71-25
http://sklep.orimed.pl
Mezoterapia Warszawa

Nasza oferta to liczne, nowoczesne zabiegi kosmetyczne, które pozwalają na zachowanie naturalnego piękna Paniom i Panom. W naszym warszawskim gabinecie wykonywana jest między innymi mezoterapia. Dzięki nam będziecie mogli także pozbyć się popękanych naczynek, jakie pojawiają się na Waszej skórze. Zapraszamy!

Instytut Estetyczny
Siedziba:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 79 155-77-50
http://www.instytutestetyczny.pl
Usuwanie zmarszczek Poznań

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi polegające na wstrzykiwaniu botoksu lub wypełnianiu ubytków skórnych kwasem hialuronowym. W skutek tych działań usuwanie zmarszczek poziomych może być realizowane na twarzy i szyi. Poznański gabinet medycyny estetycznej znajduje się w pobliżu urzędu pocztowego.

Medicadent Stomatologia S C
Siedziba:
ul. Piątkowska 110,
60-649 Poznań, wielkopolskie
+48 61 840-61-08
http://medicadent.com.pl
Sklep z chemią

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można szeroki wybór środków czyszczących do domów i biur. Nasz sklep z chemią proponuje między innymi różnego rodzaju płyny dezynfekujące, artykuły medyczne, pasty czy szampony. Dzięki nim bez problemu poradzisz sobie z największymi zabrudzeniami na różnych powierzchniach.

Glinka Agency
Siedziba:
Rosoła 13/1,
02-796 Warszawa, mazowieckie
+48 60 239-50-51
http://chemhurt.pl
terapia alkoholowa

Nasz ośrodek Manawa zajmuje się leczeniem uzależnień. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość, wspieramy. Terapia alkoholowa pomoże Ci wrócić do życia. Koniecznie odwiedź naszą oficjalną stronę internetową, dowiedz się więcej i zacznij walczyć z uzależnieniem!

Ośrodek Psychoterapii Manawa
Siedziba:
Główna 28,
62-300 Nowy Folwark, wielkopolskie
+48 51 730-90-59
http://terapiamanawa.pl
Chirurg dziecięcy Wrocław

Placówka z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o urologię i chirurgię dla najmłodszych. Możliwa jest także pomoc specjalisty, jakim jest chirurg dziecięcy. Placówka dysponuje odpowiednim sprzętem, aby przeprowadzać zabiegi używając znieczulenia ogólnego lub sedacji. Możliwa jest pomoc najmłodszym z defektami estetycznymi.

Chirurgia i Dermatologia Estetyczna Dzieci i Dorosłych Bagłaj Sp. z o.o.
Siedziba:
aleja Karkonoska 37,
53-015 Wrocław, dolnośląskie
+48 60 693-13-79
http://www.baglaj.com.pl
Wózki inwalidzkie

Nasz sklep medyczny to miejsce, w którym zaopatrzysz się w różnego typu sprzęt do rehabilitacji. Oferujemy wózki inwalidzkie aktywne, przeznaczone dla osób ze sprawnymi kończynami górnymi. Tego rodzaju modele pozwalają na stosunkowo duży stopień samodzielności użytkownika, stymulują też rehabilitację kręgosłupa.

PHU VALMAR
Siedziba:
AL.J. Piłsudskiego 92,
41-308 Dąbrowa Górnicza, śląskie
+48 51 517-22-24
http://e-sklepmedyczny.com.pl
Badania profilaktyczne

Szerokie zastosowanie w rozpoznaniu wielu schorzeń narządów wewnętrznych znajduje diagnostyka USG. W naszej prywatnej przychodni w Białych Błotach oferujemy ultrasonografię w tym m.in. węzłów chłonnych, tarczycy oraz badania profilaktyczne piersi. Rejestracja pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej.

USGExpert
Siedziba:
Szubińska 77,
86-005 Białe Błota, kujawsko-pomorskie
+48 88 833-38-74
http://usgexpert.com
Mąka kasztanowa

Nasz internetowy sklep ekologiczny oferujący zdrową żywność ma przyjemność zaoferować Państwu produkty takie jak mąka kasztanowa i kokosowa czy herbaty sypane. Jeżeli zdrowie własne i osób bliskich jest dla Państwa ważne - zapraszamy i zachęcamy do zakupu oraz wykorzystania naszych bezglutenowy i BIO produktów.

Naturomat.pl
Siedziba:
Haczów 838,
36-213 Haczów, podkarpackie
+48 51 448-50-63
http://naturomat.pl
www.perfume4you.com.pl ©