Wybierani i polecani spośród wielu

dołącz do nich jeśli chcesz

-Zdrowie i medycyna

Depilacja laserowa

W latach 90-tych depilacja laserem była jedynie marzeniem w Polsce i oglądać ją można było jedynie w telewizji. Te czasy na całe szczęście już minęły ale jak widać w innych państwach nadal jest to jeszcze depilacja laserowa. W salonie Depiclinic wykonywana jest profesjonalnie i dokładnie prze doświadczone kosmetyczki.

Depiclinic
Siedziba:
ul. al. Jana Pawła II 80 lok. 19,
00-175 Warszawa, woj. mazowieckie
+48 69 097-91-79
http://www.depiclinic.pl
Gabinet MałeccyDent - wybielanie zębów Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty naszego gabinetu stomatologicznego na wybielanie zębów. Nasza lokalizacja to Bydgoszcz. Do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani dentyści specjalizujący się w wielu dziedzinach stomatologii. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Gabinet Stomatologiczny MałeccyDent
Siedziba:
Szubińska 57,
86-005 Białe Błota, kujawsko-pomorskie
+48 66 211-80-80
http://www.maleccydent.pl
Terapia małżeńska Łódź

Koniec z kryzysem w związku. Mimo ciągłych kłótni wciąż jest między wami uczucie? Macie dzieci i nie chcecie, by ucierpiały na waszym rozstaniu? Zgłoście się na terapię małżeńską w Łodzi prowadzoną w gabinecie psychologicznym Przełom. Spotkania ze specjalistą dadzą wam odpowiedź na pytanie o przyszłość związku.

Gabinet Psychologiczny PRZEŁOM
Siedziba:
Żubardzka 4,
91-032 Łódź, Łódzkie
+48 69 809-21-59
http://www.psychologprzelom.pl
Standardowy wózek

Proponujemy Państwu wózki inwalidzkie uznanych w branży producentów. Udostępniamy urządzenia pewne i niezawodne, które gwarantują wygodę i komfort użytkowania. Prezentujemy szeroki wachlarz rozwiązań w różnych modelach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z możliwości zakupu - naprawdę warto.

Habitus wózki inwalidzkie
Siedziba:
ul. Michała Spisaka 50,
02-495 Warszawa, woj. mazowieckie
+48 22 667-96-44
http://www.habitusbc.com.pl
Test ciążowy

Chcesz szybko sprawdzić czy zostaniesz mamą? Wykonaj we własnym domu nasz test ciążowy! Wykrywa on stężenie gonadotropiny kosmówkowej (hCG), hormonu który wytwarzany jest przez zarodek oraz przez łożysko. Pojawi się on w Twoim organizmie już w kilka dni po zapłodnieniu. Więcej wskazówek znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Amil Sp. z o.o.
Siedziba:
M. Brzeskiej 9/4,
20-640 Lublin, lubelskie
+48 81 534-28-76
http://www.amil.com.pl
Lekarstwo na boreliozę

BorelissPro to nowoczesne lekarstwo na boreliozę, które wspomaga odporność organizmu, skutecznie broniąc go przed zakażeniem bakterią krętkowicy kleszczowej. W kompozycji składników znajdują się m.in. oregano, czosnek, rdest japoński i inne cenne składniki naturalnego pochodzenia. Zapraszamy do skorzystania.

DuoLife Sp. z o.o.
Siedziba:
Topolowa 22,
32-082 Więckowice, małopolskie
+48 12 333-45-67
http://borelisspro.pl
Protezy kończyn

Wykwalifikowani pracownicy z zakładu ortopedycznego PROTOMA pomagają w dobraniu odpowiedniej protezy kończyn (górnych lub dolnych). W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama sprzętu przeznaczonego do rehabilitacji lub leczenia niepełnosprawności. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Protoma
Siedziba:
Namysłowska 10,
60-166 Poznań, wielkopolskie
+48 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
http://www.primadent.com.pl/gabinet-mokotow

Przychodnie stomatologiczne Prima-Dent w Warszawie oferują najlepszych dentystów dla dorosłych i dla dzieci. Zapraszamy do skorzystania z naszych nowoczesnych metod leczenia, mało inwazyjnych i ograniczających dyskomfort pacjenta do minimum. Posiadamy własną pracownię rentgenowską, w której wykorzystujemy urządzenie cyfrowe.

Prima-Dent
Siedziba:
Króżańska 20,
02-578 Warszawa,
+48 48 228-49-9992
http://www.primadent.com.pl
www.luxmed.pl/szpital/niezbednik/chirurgia-plastyczna-/ginekomastia.html

Jeśli borykacie się z problemem, jakim jest męska ginekomastia zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo zabiegi, jakie umożliwią pozbycie się tego wstydliwego problemu, z jakim mierzy się dużą część mężczyzn w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

LUX MED Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleje Jerozolimskie 65/79,
00-697 Warszawa, mazowieckie
+48 22 332-28-44
http://www.luxmed.pl
Leczenie zakrzepicy

Jedną z najgroźniejszych chorób układu krwionośnego jest zakrzepica. Leczenie w ECZ Otwock odbywa się według kilku metod, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Powstawaniu choroby sprzyjają m.in. czynniki genetyczne, żylaki nóg, przewlekłe zapalenie żył, palenie papierosów, siedzący tryb życia.

Szczepienia przed wyjazdem

Ochronne szczepienia przed wyjazdem w tropiki, to tylko jedna z dziedzin, którą zajmują się lecznice Citomed. Najlepsi specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt, kompleksowe badania diagnostyczne oraz skuteczne metody leczenia sprawiają, że szczepienia przed wyjazdem oraz inne zabiegi w tej klinice stoją na naprawdę wysokim poziomie. Warto zapisać się tu na badania i sprawdzić w jakiej kondycji jest nasze zdrowie.

Lecznice Citomed
Siedziba:
M. Skłodowskiej-Curie 73,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 56 658-44-44
http://www.citomed.pl
Atopowe zapalenie skóry głowy

Zapalenie skóry głowy często wiąże się z egzemą, która dotyka co piątego z nas. Atopowe zapalenie skóry charakteryzuje się ze świądem i zliszajowaceniem i nie da się wskazać dokładnej przyczyny występowania schorzenia. RealBeauty pisze, jak radzić sobie z takim problemem, a w przypadku gdy objawy nie ustępują, warto skontaktować się z trychologiem.

RMB SYSTEM

Oferowane w naszym asortymencie zaopatrzenie medyczne to świetne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego proponujemy najkorzystniejsze oferty dla wszystkich przedstawicieli świata medycznego. RMB SYSTEM to firma oferująca najlepsze zaopatrzenie medyczne. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już dziś, aby przekonać się, że to oferta specjalnie dla Ciebie! Serdecznie polecamy odwiedzenie strony internetowej oraz kontaktu z firmą.

RMB System s.c.
Siedziba:
Towarowa 7,
20-205 Lublin, lubelskie
+48 81 451-11-76
http://www.iratownictwo.pl
Laserowa korekcja wzroku koszt

Nasz gabinet okulistyczny świadczy usługi między innymi z zakresu chirurgicznego leczenia jaskry oraz zaćmy. Oferowane przez nas zabiegi to także laserowa korekcja wzroku, której koszt uzależniony jest od wyboru metody operacji. Na naszej stronie internetowej dostępny jest pełen wykaz usług i metod zabiegowych wraz z aktualnymi cenami.

Eyemed Centrum Okulistyczne
Siedziba:
Witolda Chodźki 13,
20-093 Lublin, lubelskie
+48 81 473-71-78
http://www.eyemed.pl
Dentysta Białystok

W naszej placówce na Pacjentów czeka dentysta - specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i stomatologii estetycznej, ortodoncji. Posiadamy własną pracownię RTG i podejmujemy się leczenia zębów pod mikroskopem. Wizytę można umówić telefonicznie bądź osobiście w naszej siedzibie w Białymstoku.

DentalBlue
Siedziba:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 85 748-00-50
http://dentalblue.pl
Periodontolog

Pierwszym zamiarem działalności firmy Centrum stomatologiczne Dentineo z Gdańska jest oferowanie zaopatrywania odbiorcy popularnych ofert, które zawierają nowoczesne, aparaty, mikroimplanty, pełną diagnostykę wad zgryzu, usuwanie torbieli szczęki, ortodoncja. Niniejsza firma dostarcza doskonale implanty, świadczy usługi ortodontyczne, leczenie kanałowe, protezy na implantach oraz usługi periodontologa. Zapraszamy!

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Siedziba:
Leszczynowa 90 U/2,
80-175 Gdańsk, pomorskie
+48 58 710-97-43
http://dentineo.com
www.perfume4you.com.pl ©